Morionis, UAB | Kontaktai

Morionis Kauno padalinys

Morionis, UAB

 Nemajūnų g. 37, Kaunas
+370 37 203210
+370 37 203217
info(eta)morionis.lt

Direktorius: Valdas Stunžėnas

+370 698 25933
valdas@morionis.lt

Komercijos direktorius: Vytautas Labeikis

+370 698 04751
vytautas@morionis.lt

Vadybininkas: Evaldas Šabanskas

+370 687 31154
evaldas@morionis.lt


Buhalterė

+370 683 30103

laima@morionis.lt

Morionis Vilniaus padalinys

Morionis, UAB

Kirtimų g. 51a, Vilnius
+370 5 2167165
info@morionis.lt

Vadybininkas: Marius Valeika

+370 618 44828
marius@morionis.lt

Sandėlio meistras: Andrius Gruzdys

+370 607 94651
andrius@morionis.lt


Morionis Klaipėdos padalinys

Morionis, UAB

Dubysos g. 29, Klaipėda
+370 46 340236
info@morionis.lt

Vadybininkas: Sigitas Peštenis

+370 698 78229
sigitas@morionis.lt