Tvoros, vartai, varteliai

VAN MERKSTEIJN 3D klasikinės tvoros panelės

VAN MERKSTEIJN 3D klasikinės tvoros panelės

VAN MERKSTEIJN 3D tvoros panelės - gaminamos iš suvirintos vielos, pasižymi savo stabilumu ir patvarumu. 3D segmentas yra estetiškai patrauklus ir tuo pačiu ekonomiška alternatyva dvigubos vielos panelėms. Speciali 3D technologija užtikrina, kad nepaisant savo riboto svorio šios tvoros panelės yra neįtikėtinai stabilios.

Plačiau
Naudojamos: civilinės paskirties ir nedidelėse pramoninėse zonose, gyvenamosiose zonose, laisvalaikio ir poilsio zonose, oro uostuose, automobilių stovėjimo zonose, sporto aikštelėse, mokyklose / mokyklų žaidimų aikštelėse

VAN MERKSTEIJN 2D dvigubos vielos panelės

Naudojamos: civilinės paskirties ir nedidelėse pramoninėse zonose, gyvenamosiose zonose, laisvalaikio ir poilsio zonose, oro uostuose, automobilių stovėjimo zonose, sporto aikštelėse, mokyklose / mokyklų žaidimų aikštelėse.

Plačiau
DAWID segmentinės tvoros

DAWID segmentinės tvoros

D-1 ir D-2 tipo aptvėrimai lengvai montuojami. Unikali tvirtinimo sistema su montavimo juostelėmis leidžia greitai sumontuoti aptvėrimą ir užtikrina gerą estetinį vaizdą ir saugumą.

Plačiau
ARCELOR tvoros tinklai rulonuose

ARCELOR tvoros tinklai rulonuose

Vienos didžiausių plieno gaminių gamybos ir platinimo pasaulinių lyderių, koncerno "Arcelor" gaminami aptveriamieji tinklai skirti kokybiškai aptverti namų, parkų, sodų, miško teritorijoms.

Plačiau
Stulpeliai

Stulpeliai

Universalūs tvorų stulpeliai "Aquigraf", prie kurių galima tvirtinti įvairių rūšių tvoros tinklus, taip pat spygliuotas vielas.

Plačiau