Varinės stogų ir fasadų dangos

Vokietijos koncernas KME gamina, TECU prekiniu ženklu pažymėtus, vario produktus stogams ir fasadams. TECU produkcijos pagrindas lakštai ir rulonai, oksiduojami ir patinuojami specialiu cheminiu procesu. Klasikinis blizgantis raudonas, oksiduotas rudas ir patinuotas žalias varis yra lengvai apdorojama ir labai tvirta medžiaga.

Varinės dangos naudojamos ne tik tradicinių pastatų apipavidalinimui ar senų renovacijai bet ir šiuolaikinių verslo, prekybos paskirties bei privačių namų eksterjerams kurti. Taigi varis vėl madoje ir tai sąlygojo tokios priežastys kaip didėjantis poreikis kokybiškoms medžiagoms, architektų unikalių medžiagos savybių įsisavinimas, naujos technologijos, kurios pagreitina daugelį metų natūraliai vykstančius procesus – rudas varis (oksidavimas), žalias varis (patinavimas). TECU vario sistemos suteikia daugybę galimybių, kombinuojant jas su kitomis statybinėmis medžiagomis ir kuriant unikalius dizainus.

 TECU varinės dangos tipai

TECU varinės dangos tipai

TECU® lakštai ir juostos yra gaminami iš vario lydinio ir yra ryškios vario spalvos - TECU® Classic. TECU® lakštai chemiškai pasendinti žaliai patinuoti iš vienos lakšto pusės - TECU® Patina , TECU® juostos su vienapusiu rūdų oksido sluoksniu - TECU® Oxid varinė skarda plonai alavuota - TECU® Zinn.

Plačiau
 TECU varinės dangos sistemos

TECU varinės dangos sistemos

TECU siūlinis lakštų ir juostų padengimas, TECU sistemos gonstai ir rombai, TECU panelės, TECU kasetės, TECU tinklas.

Plačiau
FRICKE lietaus surinkimo sistema

FRICKE lietaus surinkimo sistema

Fricke lietaus surinkimo sistema pagaminta naudojant aukščiausias technologijas ir atitinka DIN EN 612 standartą. Fricke sistema pritaikyta prie TECU fasado bei stogo dangų, nes yra gaminama iš tų pačių medžiagų.

Plačiau