TECU varinės dangos sistemos

 • TECU siūlinis lakštų ir juostų padengimas
 • TECU siūlinis lakštų ir juostų padengimas

TECU siūlinis lakštų ir juostų padengimas

Klasikinė siūlinio skardinimo technologija paremta tuo, kad vario lakštai čia tiesiog vienas su kitu sukabinami. Šis stogo ar fasado dengimo būdas reikalauja ypatingo meistriškumo. Vario danga „Tecu“ atitinka DIN 4102 atsparumo ugniai reikalavimus, todėl ja gali būti dengiami tiek fasadai, tiek stogai, tiek ir stoglangiai ar parapetai.

Tvirtinimo tipai: prie medienos, naudojant varinius ar nerūdijančio plieno gnybtus arba prie specialių omega profilių. Siūlinio dengimo kryptys gali būti tiek tradicinės vertikalios, tiek neįprastos horizontalios, įstrižos ar visų jų kombinacija.

Matmenys: Lakšto storis: 0,6/0,7/1,0/1,5/2,0 mm. Lakšto matmenys: 1000x2000, 1000x3000, 1250x2500 mm.

 • TECU sistemos gonstai ir rombai
 • TECU sistemos gonstai ir rombai
 • TECU sistemos gonstai ir rombai

TECU sistemos gonstai ir rombai

Gontų ir rombų technologija - įvairių formatų vario plokštelių jungimo sistemos, išsiskiriančios specifine estetika bei ekonomiškumu ir leidžiančios paviršių variu padengti greitai ir paprastai – vienas elementas tiesiog užkabinamas ant kito. Šis būdas tinka fasadų, fasado elementų ar stogų dengimui variu (skardinant pastaruosius, turi būti ne mažesnis nei 25° nuolydis).

Tvirtinimas: Gontai gali būti tvirtinami keliais būdais – vertikaliai, horizontaliai ir istrižai. TECU sistemos gontai yra pritvirtinami, sukabinant vieną su kitu, tai palengvina sujungimus su kitais komponentais tokiais, kaip langai, durys.

Matmenys: stačiakampiai 430 x 600mm; kvadratiniai 600 x 600mm

 • TECU kasetės
 • TECU kasetės

TECU kasetės

Kasetės TECU - variniai fasado elementai, iš keturių pusių turintys briaunas. Gaminami atsižvelgiant į individualaus projekto poreikius arba individualius užsakymus. Iš visų pusių esančios briaunos leidžia fasadą padengti dideliais vario lakštais, kurie visada išlieka tiesūs. Didelių matmenų kasetėms kietumo ir tvirtumo suteikia naudojami medžio, metalo ar mineraliniai užpildai.

Tvirtinimas: kasetės „Tecu“ tvirtinamos kniedėmis, varžtais, kampiniais kronšteinais ar kabliniais varžtais tiesiai prie pagrindo. Labai tvirtos konstrukcijos danga gali būti ir ypač didelių matmenų, skirtingai sujungta tarpusavyje bei tvirtinama prie pagrindo.

Matmenys: Kasečių „Tecu“ proporcijos svyruoja nuo santykio 1:1 iki 1:4

 • TECU tinklas
 • TECU tinklas
 • TECU tinklas
 • TECU tinklas

TECU tinklas

Pagamintas iš TECU – Classic arba TECU-Patina. Lyginant su įprastom perforuotom plokštėm, TECU tinklas siūlo 3 esminius pranašumus: vizualiai įdomi išvaizda, mažas svoris, konkurencinga kaina.
TECU tinklo pritaikymas – fasadų ir lubų padengimas, ventiliacijos kasetės ir kt.

Matmenys: storis – 0,7/1,0; dydis 1000 x 2000.