CODINA tinklai fasadams

  • CODINA tinklai fasadams
  • CODINA tinklai fasadams
  • CODINA tinklai fasadams
  • CODINA tinklai fasadams

Vielos tinklo struktūra panaši į tekstilės gaminių struktūrą, tai lanksti ir lengvai pritaikoma, bet tuo pačiu metu tvirta bei ilgaamžė medžiaga.

Iš vienos pusės šis tinklas atrodo kaip permatomas apvalkalas, iš kitos pusės kaip tvirta siena, atspindinti tinklą supančias šviesas bei spalvas.

Skirtingi tinklo pločiai, ilgiai, tankumai, ir vielos storiai leidžia įgyvendinti neįtikėtinus projektus. Tvirtumas, atsparumas ir beveik amžinas nerūdijančio plieno tarnavimo laikas atitinka šio laikmečio reikalavimus. Gamintojas Ispanijos kompanija Codina.

Austo vielos tinklo fasadai

Tekstilės pagrindu sukurtos nerūdijančio plieno struktūros pastoviai keičiasi priklausomai nuo šviesos ir sukuria vis naują pastato išvaizdą. Permatomos struktūros yra dominuojantis stilius XXI-ojo amžiaus komercinių ir viešosios paskirties pastatų architektūroje. Jie atspindi ne tik šviesą, bet ir modernios kompanijos įvaizdį: atvirumas ir komunikabilumas.


Peršviečiamas universalių pastatų apvalkalas

Vielos tinklo danga, skirta automobilių parkavimo aikštelės fasadui, jungia estetišką dizainą ir ypatingą atsparumą. Suteikia pastatams dinamikos, naujų funkcionalumo ir estetikos perspektyvų. Nerūdijančio plieno vielos tinklas, naudojamas pastatų fasadams, leidžia šviesai prasiskverbti į parkavimo aikštelės aukštus, tačiau tuo pat metu apsaugo nuo vėjo, lietaus, sniego.


Apsauginės plieno uždangos

Stilingas dekoras prekių saugumui užtikrinti. Panaudotas parduotuvių duryse ar languose, nerūdijančio plieno tinklas tampa apsauginėmis žaliuzėmis. Jos suteikia prekėms apsaugą , tuo pat metu jų neuždengdamos. Sukūrus tinkamą apšvietimą, banguojančias langines galima laikyti neatskiriama pastato dalimi, vitrinos papuošimo elementu.


Interjero dizainas – lubos pagrindinis interjero akcentas

Panaudojus austą vielos tinklą, galima suformuoti tiksliai geometrines ar banguojančias lubas. Vielos tinklas sukuria jaukią aplinką, sumažina konstrukcijų masiškumą, paslepia ventiliacijos vamzdžius, garantuoja optimalią oro cirkuliaciją.


Erdvių suskirstymas

Permatomos nerūdijančio plieno vielos tinklo skiriamosios sienos yra skiriamieji elementai vidaus erdvės suskirstymui. Žaidžiant šviesomis, tinklas atveria dideles galimybes interjero dizainui. Gali būti naudojamas ir kaip projekcinė pertvara kompanijos Logo pakabinimui.


Pereinamosios erdvės

Nerūdijančio plieno vielos tinklas naudojamas padengti parkavimo aikštelių, ar kitų viešosios paskirties pastatų išorinėms laiptinėms, taip pat tilteliams bei baliustradoms. Medžiaga gali būti išlankstyta pagal tiltelių išlinkius ar apvalias laiptinių konstrukcijas.